13:40, 11 Korrik 2018

Kida sot publikon projektin e ri.

Kënga titullohet ‘MAS’ dhe do të jetë në youtube në orën 18:00.

Projekti mbanë vulën e On Records, aty ku këngëtarja menaxhohet tash e shumë vjet, njofton Klan Kosova.

18:00 #MAS

A post shared by KIDA (@kida) on