Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Sot luhen tri ndeshje interesante në Superligë

NULL NULL
15.04.2023 09:16
Superliga e Kosovës futboll

Superliga e Kosovës vazhdon sot me xhiron e 29-të , ku nga ora 15:00 do të zhvillohen tri ndeshje.

Malisheva e pret Gjilanin, Prishtina do të ndeshet me Ferizajn, ndërsa Trepça 89’ i shkon mysafir Llapit.

Skuadra gjilanase, Drita, për momentin kryeson në tabelë, e ndjekur nga Ballkani me vetëm  një pikë më pak. /Klankosova.tv

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.