Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Sot konferenca e Prokurorisë Speciale në lidhje me aktakuzat për krime lufte

NULL NULL
08.12.2023 07:15
PK
PK

Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës do të  mbajë sot  konferencë për medie, lidhur me ngritjen e aktakuzave për krime të luftës.

“Ju njoftojmë  se Prokuroria Speciale e Republikës së Kosovës, nesër, e premte, nga ora 10:00, do të mbajë konferencë për media, lidhur me ngritjen e aktakuzave për Krime të luftës. Konferenca do të mbahet, në objektin e Prokurorisë Speciale, kati 6, Rr. Luan Haradinaj.”, thuhet në njoftimin e Prokurorisë Speciale./Klankosova.tv.

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.