Sot dy ndeshje interesante në Superligën e Kosovës në futboll - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Sot dy ndeshje interesante në Superligën e Kosovës në futboll

NULL NULL
12.02.2023 10:54
Topi, futboll

Sot do të zhvillohen dy ndeshje tepër interesante në futbollin kosovar, e që janë të vlefshme për javën e 19-të të Albi Mall Superligës së Kosovës.

Loja kryesore e ditës do të jetë në qytetin e Mitrovicës, ku skuadra e Trepçës- 89 do ta pres Dritën.

Ndeshja tjetër do të luhet mes Dukagjinit dhe Prishtinës.

Të dy këto ndeshje do të fillojnë nga ora 13:00.

Ndeshjet transmetohet në kanalet e sportit të Artmotion/ Klankosova.tv