Sot do kemi mot me diell dhe vranësira, natën priten reshjet e borës

Sot do kemi mot me diell dhe vranësira, natën priten reshjet e borës

NULL NULL
4 months më parë

Sot në vendin tonë do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët.

Instituti Hidrometeorologjik Kosovës njofton se në orët e vona të natës priten reshje shiu dhe bore.

Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -7 deri -5 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen mes 3-7 gradë Celsius.