Sot ditë zie në Kosovë - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Sot ditë zie në Kosovë

NULL NULL
15/11/2015

Presidentja e Kosovës Atifete Jahjaga të dielën e ka shpallur ditë zie në Kosovë në nderim të viktimave të sulmeve terroriste në Paris dhe në solidarizim me popullin e Francës.

Me vendim të presidentes Jahjaga, flamujt ulen në gjysmë shtizë në të gjitha objektet shtetërore të Republikës së Kosovës, brenda dhe jashtë vendit, transmeton Klan Kosova.