Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Sot 79-vjetori i gazetës “Rilindja”

NULL NULL
12.02.2024 07:42
Gazeta "Rilindja"
Gazeta "Rilindja"

Sot do të shënohet 79-vjetori i gazetës shqiptare “Rilindja” ku do të ketë edhe një aktivitet simbolik.

Në këtë ditë po ashtu do të promovohet edhe libri i Hamdi Podvoricës, “Gjenocidi i Serbisë dhe përpjekjet për mëvetësi të Kosovës (1990-1999) – në sytë e gazetarit të ‘Rilindjes’.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.