22:00, 19 Qershor 2019

Sophie Turner dhe Zoe Kravitz, do të martohen në të njëjtën ditë.

Sipas një raporti të ri nga Us Weekly, të dy aktoret kanë vendosur për t’u kurorëzuar me të fejuarit e tyre, Joe Jonas dhe Karl Glusman, këtë muaj në Francë, transmeton Klan Kosova.

“Joe dhe Sophie duan të kenë një festë të madhe. Dekorimi do të jetë i sofistikuar. Do të ketë shumë të famshëm madje vëllezërit Jonas pritet të këndojnë”, tha një burim.

Ndërkohë, Zoe dhe Karl pritet të martohen zyrtarisht në një ceremoni tradicione në Paris.

 

 

 

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë