Sonte shumë befasi e të papritura në Big Brother VIP Kosova, një Prime për të mos u humbur (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Sonte shumë befasi e të papritura në Big Brother VIP Kosova, një Prime për të mos u humbur (VIDEO)

NULL NULL
06.03.2023 19:43

Emocione dhe të papritura ju presin sonte në Prime të Big Brother VIP Kosova.

Nga ora 21:00 në Klan Kosova dhe Art Motion, do të keni mundësi të ndiqni gjithçka që ndodhi gjatë javës.

Përplasje të ashpra e debate të forta mes banorëve do të sqarohen sonte.

Mos e humbisni!