Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Sonte nis sezoni i ri i Asistit, orar i ri dhe mysafirë specialë

NULL NULL
18.09.2023 17:08

Pas pushimit veror së bashku me basketbollin kosovar rikthehet në ekranet tuaja edhe emisioni i vetëm ekskluziv për basketbollin në shqiptari, Asisti.

Ndryshimi kryesor për këtë edicion të ri televiziv që do të jetë i 23-ti qysh prej startit të Asistit do jetë orari i transmetimit, pasi ndryshe nga e kaluara tashmë emisionin mund ta ndiçni me fillim nga ora 22:00 njëkohësisht në Sport 1 dhe Klan Kosova nën moderimin e Ulpiana Emras.

Sonte në ASIST të ftuar special janë dyshja e vendorëve të Trepçës, kapiteni Valdrin Haxhiu si dhe transferi më i ri nga vendorët Dardan Kapiti, teksa pos tyre mund të ndiçni edhe analizën fantastike të njohësve të basketbollit: Dren Zatriqi dhe Altin Salihu.

  • A e meritoi Trepça fitoren në finalen e Superkupës?
  • Cilat ishin detajet që vendosën fitoren e mitrovicasve kundër Pejës?
  • Kush ishte basketbollisti që i la më së shumti përshtypje analistëve?
  • A ishte vendim i duhur mbajtja e këtij eventi në Therandë?

Këto dhe shumë të tjera mund t’i ndiçni sonte në mbrëmje duke filluar nga ora në Sport 1 dhe Klan Kosova.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.