Sonte në Zona e Debatit: Visar Ymeri (VIDEO) - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Sonte në Zona e Debatit: Visar Ymeri (VIDEO)

NULL NULL
12/11/2015

Kur pritet të pajtohet Vetëvendosje me Isa Mustafën dhe Hashim Thaçin?

Cilat janë kushtet që kjo lëvizje i vë për këtë zhvillim?

Në çfarë kushtesh kjo lëvizje do t`i besojë Gjykatës Kushtetuese dhe presidentes lidhur me Asociacionin e komunave serbe?

Përgjigjet në këto dhe shumë pyetje tjera mund t`i mësoni sonte në Zona e Debatit ku është i ftuar kryetari i Lëvizjes Vetëvendosje, Visar Ymeri karshi një paneli me ekspertë, analistë e gazetarë.