Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Sonte në Zona B: Lugina përballë Veriut (VIDEO)

NULL NULL
05.09.2018 16:12

A është më afër korrigjimit, apo shkëmbimit të territoreve, ideja e Hashim Thaçit për zgjidhje finale me Serbinë?

Ku e ka gjenezën ky proces?

Si e mundi biologjia planin serb për ndryshim të përbërjes etnike të Kosovës?

Cilat janë variantet e ri-rregullimit të kufijve?

Sa janë kilometrat dhe shqiptarët e Luginës së Preshevës dhe sa kilometrat dhe serbët e veriut të Kosovës?

A po shndërrohet kështu projekti multientik dydekadësh i Kosovës në një konstrukt krejtësisht etnik?

Çka do të ndodhë me Ujmanin dhe Trepçën?

Kush janë të fortët që po e mbështesin dhe cilët po e kundërshtojnë këtë ndërrim kufijsh?

Ndiqeni në Klan Kosova, me fillim në ora 21:00, të parën fotografi të kristaltë të këtij horizonti.

Të gjitha dimensionet e tij bëhen të qarta ekskluzivisht në Zona B.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.