20:18, 15 Janar 2018

Sonte në emisionin Zona B në Klan Kosova i ftuar është zëvendëskryeministri i Kosovës dhe ministri i Punëve të Jashtme, Behgjet Pacolli.

Pacolli do të flas për politikën e jashtme të Kosovës dhe për demarkacionin.

Gjithashtu edhe për situatën politike në vend dhe punën e Qeverisë së Kosovës.

Ndiqeni Zona B në Klan Kosova me fillim në orën 21:00.

klankosova.tv

 

Konkurs Pune

Lexo më shumë