18:37, 1 Prill 2020

Në Rubikon me Adriatik Kelmendin, sonte do të diskutohet mbi efektet ekonomike dhe ato politike të tarifës ndaj importeve të Serbisë dhe Bosnjës.

Çka u fitua me tarifën, e çka me reciprocitetin?

Përse nuk e parandaloi heqja e tarifës mocionin e mosbesimit?

Cili është plani i Qeverisë për zbatimin e masave të reciprocitetit?

Për këto dhe shumë të tjera mbi zhvillimet më të fundit në vend na ndiqni sonte në RUBIKON me të ftuar: Besa Gaxherri, deputete e LDK-së, Artan Abrashi, deputet i LVV-së dhe Besnik Tahiri, ish-shef i Reformës Shtetërore.

Ndiqeni Rubikon me Adriatik Kelmendin në Klan Kosova me fillim nga ora 20:45. 

Mos e humbisni!

Konkurs Pune

Lexo më shumë