Sonte në Rubikon: Ballafaqimi me Serbinë! - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Sonte në Rubikon: Ballafaqimi me Serbinë!

NULL NULL
10/06/2021

Ballafaqimi me Serbinë është tema që diskutohet në edicionin e sotëm të Rubikonit ku të ftuar janë ish- Koordinatori Nacional për Dialogun Kosovë-Serbi, Skender Hyseni dhe opinionistët Rrahman Paçarizi dhe Dardan Sejdiu.

– A e ka nisur Kurti mbarë dialogun me Serbinë?

– Çfarë këshilla i dha Skender Hyseni qeverisë aktuale për dialogun?

– A do ta mbështesë LDK-ja Qeverinë Kurti në këtë proces?

– Me kë brenda LDK-së ka mos pajtime Skender Hyseni?

– Si e kujton ai nënshkrimin e Marrëveshjes së Kumanovës para 22 vjetësh?

Ndiqeni Rubikon me Adriatik Kelmendin, me fillim nga ora 20:45, në Klan Kosova.

Mos e humbisni!