Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Sonte në Kiks Kosova – Të bijat fajësojnë mjekët në Gjakovë dhe Rahovec për vdekjen e babait (VIDEO)

NULL NULL
20.09.2023 15:02

Kiks Kosova vazhdon të mbetet te sistemi shëndetësor.

Vdekja misterioze e 73-vjeçarit nga Rahoveci. Cili është rrëfimi i familjarëve?

Si u bë që me vetëm 60 për qind oksigjen në trup, ai u referua për në Gjakovë, por pa iu ofruar transporti emergjent?

Pse mbeti i paprotokoluar rasti i Mustafë Cenës?

Pas torturës 7-orëshe nëpër spitale, Cena vdiq.

Kush është shkaktari, sipas familjarëve, e cili është versioni i personelit shëndetësor?

Për këto dhe më shumë, sonte nga ora 19:00, Kiks Kosova ekskluzivsht në Klan Kosova.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.