Ekonomia me Erëzën: Vendet e punës në shërbimin civil të Kosovës - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Ekonomia me Erëzën: Vendet e punës në shërbimin civil të Kosovës

NULL NULL
11/05/2015

Në Klan Kosova, sonte, e hënë, me fillim nga ora 21:30, transmetohet emisioni “Ekonomia me Erëzën”, gjatë të cilit do të debatohet për Katalogun e vendeve të punës në shërbimin civil të Kosovës.

ereza

– Çfarë përmban ky katalog?

– Çfarë thonë hartuesit e tij?

– Për çfarë shqetësohet sindikata e shërbyesve civil?

– A mund të shuhen vende të punës përmes këtij Katalogu?

Për këto dhe shumë detaje të tjera, ndiqeni sonte në ora 21:30 emisionin “Ekonomia me Erëzën” në Klan Kosova.

Emision nga Erëza Vela Berisha.