21:02, 29 Maj 2020

Sonte në Edicionin Special në Klan Kosova do të diskutohet për vendimin e Gjykatës Kushtetuese – që i dha të drejtë presidentit për dekretin me të cilin mandatoi Avdullah Hotin për kryeministër – dhe të gjitha reagimet që ngjalli.

Për këtë temë dhe të gjitha zhvillimet aktuale politike do të diskutohet me kryetarin e Partisë Socialdemokrate Visar Ymeri.

Sonte në Edicionin Special në Klan Kosova do të diskutohet, ashtu si çdo natë, për zhvillimet e fundit lidhur me pandeminë Covid-19, si edhe ato politike.

Po ashtu do të ketë edhe shumë lajme, kronika dhe intervista të tjera – lidhur me koronavirusin dhe zhvillimet aktuale – nga vendi, rajoni dhe bota.

Ndiqeni Edicionin Special në Klan Kosova me fillim nga ora 23:05.

Mos e humbisni!

Konkurs Pune

Lexo më shumë