Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Sonte kthehet Champions League, ndeshja më interesante ajo mes Napolit e Realit

NULL NULL
03.10.2023 12:52

Sonte do të luhet xhiro e dytë e fazës së grupeve në kuadër të Champions League.

Ndeshja më interesante do të jetë ajo në mes Napolit dhe Real Madridit, që do të nisë nga ora 21:00.

Përveç Napolit e Realit, ndeshje interesante do të jetë edhe ajo në mes Manchester United e Galatasarayt.

Më poshtë gjeni të gjitha ndeshjet që do të luhen sonte:

Salzburg – Real Sociedad

Union Berlin – Braga

Copenhagen – Bayern Munich

Inter – Benifca

Lens – Arsenal

Manchester United – Galatasaray

Napoli – Real Madrid

PSV – Sevilla

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.