Sonte klipi më i ri ''Kalle'' - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Sonte klipi më i ri ”Kalle”

NULL NULL
13/06/2015

Sonte promovohet klipi më i ri i Adrian Gaxhës, në emisionin prive nga ora 19:00.

Kënga titullohet ”Kalle”, dhe është projekt i punuar nga produksioni Entermedia.

Gaxha vjen në bashkëpunim me Lindon.

https://instagram.com/p/3zHgQvQZAz/?taken-by=adriangaxha