Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Sonte akti i katërt i përballjes Ylli – Peja

NULL NULL
nga Andi Shabani 22.04.2023 11:37

Sonte do të zhvillohet ndeshja e katërt gjysmëfinale në “Play-off”-in e Prince Caffe Superligës së Kosovës në basketboll.

Golden Eagle Ylli, në Suharekë, e pret Pejën. Suharekasit kanë shënuar fitore në përballjen e tretë, duke u rikthyer në lojë për kalimin në finale.

Aktualisht rezultati pas tre ndeshjeve është 2-1 në favor të pejanëve, njofton KlanKosova.tv.

Nëse Peja shënon fitore, kalon direkt në finale kurse në rast të fitores së Yllit atëherë finalisti do të vendoset në ndeshjen e pestë.

Golden Eagle Ylli – Peja, fillon në ora 20:30 dhe transmetohet direkt në Artmotion.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.