Soni Malaj më në fund me bashkëshortin - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Soni Malaj më në fund me bashkëshortin

NULL NULL
03.05.2015 15:32

Këngëtarja nga Shqipëria Soni Malaj, më në fund ka postuar në rrjetin e saj instagram, një foto me të dashurin e saj Mirko Luccarelli.

Ajo deri më tash asnjëherë nuk ka postuar ndonjë foto bashkë me Mirkon, por shihet se ata janë të lumtur dhe pranë njëri tjetrit.

Presim në vazhdim edhe një fotografi me vajzën e tyre.

Untitled