Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Sommer ende në radarin e Bayern Munich

NULL NULL
11.01.2023 08:42

Gazetari i Sky Sports, Florian Plettenberg ka zbuluar se Bayern Munich ka zhvilluar bisedime të brendshme për të diskutuar në lidhje me portierin e ri të klubit.

Plettenberg sugjeroi që disa lojtarë kryesorë në dhomat e zhveshjes së Bayern Munichut po mbështesin nënshkrimin e Yann Sommer nga Borussia Monchengladbach, transmeton Klan Kosova.

klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.