15:00, 26 Maj 2019

Aktorja e njohur latine, Sofia Vergara, është e martuar nga viti 2014 me aktorin Joe Manganiello.

Çifti modern ishin dje për drekë në restorantin Pastaio në Beverly Hills, transmeton Klan Kosova.

Paparacët atyre u kishin shkrepur disa fotografi, ku vërehet qartazi se Vergara flirton me burrin e saj edhe pse është e martuar.

Në fotografi duket se Vergara e ngacmon Joe me hundë dhe me ndonjë fjalë që i bëri të qeshin, pasi në fotografi shihen vazhdimisht të buzëqeshur.

Konkurs Pune

Lexo më shumë