11:40, 10 Gusht 2018

Sofia Richie duket se është merakosur me raportin e afërt të të dashurit të saj Scott Disick me Kourtney Kardashian.

Kjo e fundit ditë më parë i dha fund romancës me Younes Bendjima, e duket se ka shpeshtuar komunikimin me Scott.

“Sofia ka vërejtur që Scott dhe Kourtney janë duke komunikuar shumë më shumë që kur ajo u nda nga Younes, dhe është tejet nevrike” ka thënë një i afërt me Sofian për Hollywood Life.

Kourtney dhe Scott kanë tre fëmijë së bashku dhe kishin një lidhje të gjatë paraprakisht.

Kourtney Kardashian wore a sexy black thong with a matching black top in this gorgeous picture from Coachella.

Konkurs Pune

Lexo më shumë