Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

So nis fushata e “Mësimit dual”

NULL NULL
21.11.2023 07:26

Ministria e Arsimit, Shkencës, Teknologjisë dhe Inovacionit organizon sot fushatën “Mësimi dual: Mundësi për punësim dhe vetëpunësim të të rinjve”.

Në këtë ngjarje pritet të marrë pjesë kryeministri Albin Kurti, e para e kësaj ministrie, Arbërie Nagavci, si dhe ambasadori i Gjermanisë, Jorn Rohde.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.