S'mundet pa vodka - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

S’mundet pa vodka

NULL NULL
20/05/2015

Fansat mbeten të shokuar javën e kaluar pasi panë Jonathan Rhys Meyers me disa shishe të vodkas përderisa qëndronte në rrugë.

Aktori u kap sot nga aparati fotografik teksa doli për të blerë gjëra ushqimore afër shtëpisë së tij.

Ylli 37 vjeçar me sa duket nuk deshi të vërehej pasi kishte një kapel bejsbolli dhe një palë syze të errëta.

Flitet se Jonathan është duke u përballur përsëri me betejën e gjatë që ka pasur me alkool.

Të premtën Jonathan është parë i vetëm në një rrugë të Londrës me shisha të vodkës në dorë ku gjysmën e pijes së tij e kishte derdhur në bluzë.

Ai kërkoi më parë për ndihmë për varësinë ë tij, pasi u arrestua disa herë për dehje gjatë 10 vitet e fundit, dhe ishte në një qendër rehabilitimi në vitin 2011.

Jonathan-worried-fans-after-he-was-seen-buying-vodka-on-Friday-291179

 

jonathan