“S’mundesh me notu e mos me u lagë”, i tha Xhuli, Vedatit (VIDEO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“S’mundesh me notu e mos me u lagë”, i tha Xhuli, Vedatit (VIDEO)

NULL NULL
06.03.2023 09:24
Vedat Bajrami

Xhuli dhe Vedati kanë diskutuar bashkë për problemet që kanë mes vete, sa i përket lojës brenda BBVK.

Ajo i tha aktorit se nuk “mundesh me notu e mos me u lagë”, derisa po shijonin një darkë, kur fliste për strategjitë.

Ndiqni videon e mëposhtme.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.