Skitarja kosovare thyen këmbën gjatë përgatitjeve për Lojërat Olimpike

Fati nuk e ka përcjellë skitaren kosovare, Era Shala, në Lojërat Olimpike Dimërore për të Rinj “Lozana 2020”. Përkundër vullnetit të madh dhe dëshirës për të garuar në një ngjarje të tillë, Shala me të ardhme të ndritur, sot theu këmbën gjatë përgatitjeve, një ditë para garës debutuese në sllallom të madh, transmeton Klan Kosova. … Vazhdoni me leximin e Skitarja kosovare thyen këmbën gjatë përgatitjeve për Lojërat Olimpike