Skitarja Era Shala që e theu këmbën - e kalon me sukses operimin

Skitarja Era Shala që e theu këmbën – e kalon me sukses operimin

NULL NULL
1 year më parë

Skitarja kosovare, Era Shala, e ka kaluar me sukses operimin, pas thyerjes së këmbës gjatë përgatitjeve të sotme para garave të Lojërave Olimpike Dimërore për të Rinj “Lozana 2020”.

Era po trajtohet në njërin prej spitaleve më të mira në Zvicër, transmeton Klan Kosova.

“KOK i uron shërim sa më të shpejtë skitares dhe rikthim në garat ndërkombëtare të skitarisë”.

Për t’u informuar më shumë rreth kësaj ngjarje, klikoni në linkun e mëposhtëm.

Skitarja kosovare thyen këmbën gjatë përgatitjeve për Lojërat Olimpike

klankosova.tv