Skerdi publikon këngë të re (VIDEO)

Skerdi publikon këngë të re (VIDEO)

8 muaj më parë

Këngëtari nga Shqipëria, Skerdi, ka publikuar këngën e tij më të re, transmeton Klan Kosova.

Kënga “Shpirt Zi” është bashkëpunim me këngëtare, Diellza.

Muzika dhe teksti i këngës janë realizuar nga vet këngëtari, këtu më poshtë keni videon e këngës: