Skerdi dhe Teuta Selimi sjellin nesër “M’ke rrejt” (FOTO)

Skerdi dhe Teuta Selimi sjellin nesër “M’ke rrejt” (FOTO)

NULL NULL
1 month më parë

Skerdi dhe Teuta Selimi nesër do të sjellin projektin e tyre të ri të titulluar “M’ke rrejt”.

Teksti dhe melodia e këngës në të cilën Teuta është mysafir, është bërë nga Skerdi, përcjell Klankosova.tv.

Kënga do të lansohet me videoklip, i cili është realizuar nga Valon Haziri.

Fansat e tyre do të mund t’a dëgjojnë këngën e ta shikojnë videoklipin që nga nesër në ora 18:00.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by S K E R D I (@skerdiago)