Skerdi dhe Labinot Tahiri pritet të sjellin një këngë të re

Skerdi dhe Labinot Tahiri pritet të sjellin një këngë të re

8 muaj më parë

Këngëtarët  Skerdi dhe Labinot Tahiri shumë shpejt pritet të publikojnë këngën e tyre më të re, transmeton Klan Kosova.

Këtë e bëri të ditur Tahiri me anë të një storie të publikuar në Instagram.

“Shpejt dhe hiti i radhës ku jemi bashkë pas dy jave do të godasim”, ka shkruar Tahiri.