Skender Reçica: Ta rrisim përkushtimin për punë dhe ndërtimin e vendit tonë - Klan Kosova

Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Skender Reçica: Ta rrisim përkushtimin për punë dhe ndërtimin e vendit tonë

NULL NULL
11/08/2019

Me rastin e festës së Kurban Bajramit, Ministrti në largim i Punës dhe Mirëqenies Sociale, Skender Reçica,  ka vizituar Bashkësinë Islame të Kosovës, nga ku uroi të gjithë qytetarët e Kosovës për këtë festë.

Ai tha se në emër të NISMA-s ua uron festën të gjithë besimtarëve duke iu dëshiruar paqe, solidaritet dhe dashuri.

“Të na shërbejë kjo ditë për më shumë dashuri dhe silodaritet. Ta rrisim përkushtimin për punë dhe ndërtimin e vendit tonë” tha Reçica.