18:45, 12 Tetor 2018

Para pak minutash është lëshuar në youtube kënga ‘Maria’ nga Seven Saraqi dhe Tuna.

Në klip, protagoniste është modelja e njohur shqiptare, Vildane Zeneli e cila ka disa skena të nxehta me Tunën, njofton Klan Kosova.

Ky është dueti i parë mes Tunës dhe Sevenit.

Ndiqeni në videon e mëposhtme.