Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Skamja e rëndon jetën e familjes Berisha (VIDEO)

NULL NULL
16.06.2015 21:37

Për ditën e martë bukën e siguruan.

Gjë tjetër nuk ka familja nëntëanëtarëshe në Llapjan të Pejës.

Kushtet e rënda të jetesës po bëhen të papërballueshme për kryefamiljarin, njofton Klan Kosova.

 Veç skamjes, zonja e shtëpisë tash e disa vite humbi edhe shikimin.

Kjo e rëndoi edhe më shumë gjendjen e kësaj familje.

Kronikë nga Elhami Dobra.

klankosova.tv

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.