Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“S’kam hyrë në BBVK të krijoj një lidhje dashurie, nuk dua të njihem për këso gjërash”, thotë Alba (VIDEO)

NULL NULL
17.11.2023 22:52

Konkurrentja e Big Brother VIP Kosova, Alba, ka reaguar pasi shumë prej banorëve i quajtën atë “aktore”, për shkak të mos vendosshmërisë së saj në lidhje me Azemin dhe pëlqimet e tjera që i janë shprehur.

Ajo e ka mohuar të jetë duke aktruar, derisa ka theksuar se nuk është bërë pjesë e BBVK-së, për të nisur një romancë të re.

“Nuk jam aktore, nuk jam duke aktruar, po të doja, do luaja me ndjenjat e secilit, nuk dua të njihem në këtë lojë për këto gjëra, se s’kam ardhur për të krijuar një lidhje dashurie” , ka thënë ajo pos tjerash.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.