17:47, 10 Gusht 2018

Demi Rose ka një trup për merak, dhe nuk heziton që ta shfaqë atë sa herë që i jepet rasti.

Së fundi, ajo e tregoi këtë në një foto-sesion të cilin e realizoi në destinacionin e mahnitshëm spanjoll, Ibiza.

23 vjeçarja pozoi në bikine që kishin dizajn të thjeshtë, por që nënvizonin linjat e saj të përsosura.

Konkurs Pune

Lexo më shumë