"S'ka Ronaldo, s'ka festë", Barca mposht Juventusin - Moratas i anulohen tre gola (VIDEO)

“S’ka Ronaldo, s’ka festë”, Barca mposht Juventusin – Moratas i anulohen tre gola (VIDEO)

NULL NULL
1 muaj më parë

Barcelona ka fituar me rezultat 2 me 0 si mysafir i Juventusit.

Llogarinë e golave në “Allianz Stadium” e hapi Ousmane Dembele në minutën e 14-të.

E vulën e takimit dhe Lionel Messi nga pika e bardhë, në fund të takimit.

Në këtë takim përpos që iu mungojë lojtari më i mirë Cristiano Ronaldo, për shkak të COVID-19 “Zonjës së vjetër”, iu anuluan edhe plot tre gola.

I pafat në këtë ndeshje ishte sulmuesi Alvaro Morata.