"S'jom aktore" po vjen nga Arta Bajrami (FOTO) - Klan Kosova


Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“S’jom aktore” po vjen nga Arta Bajrami (FOTO)

NULL NULL
25.05.2023 20:02
Arta Bajrami

Këngëtarja e njohur, Arta Bajrami së shpejti do të sjellë një projekt të ri muzikor.

Këtë e ka bërë të ditur vet ajo përmes një postimi në rrjetin social, Instagram, përcjell Klankosova.tv.

Arta ka bërë të ditur se kënga e cila do të publikohet së shpejti, titullohet “S’jom aktore”.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.