Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

“S’jemi këtu rastësisht”, Artani flet për finalen e madhe (VIDEO)

NULL NULL
10.03.2023 09:41
Artan Thaqi

Artani ka diskutuar me Brunon për finalen e madhe të Big Brother VIP Kosova.

Ai tha se asnjëri nga banorët nuk është rastësisht brenda.

Videoja e mëposhtme ju tregon bisedën e plotë mes djemve.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.