Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Situatë e tensionuar – Blero i thotë Bucit “të dalë jashtë” (VIDEO)

NULL NULL
21.11.2023 01:29

Situatë e tensionuar ka mbretëruar sonte gjatë spektaklit ‘Prime’ të Big Brother VIP Kosova.

Protagonistë kësaj radhe ishin, Blero dhe Buci, derisa ky i fundit e ka shfrytëzuar situatën e nominimeve, ku Blero nuk e kishte shpëtuar Edonën.

Kjo situatë e acaroi Bleron pafund, i cili shpërtheu duke i thënë Bucit shprehje jo korrekte.

Njihuni me detajet rreth këtij debati, përmes videos në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

 

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.