Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Situatë e qetë në Leposaviq – serbët argëtohen me këngë nacionaliste

NULL NULL
01.06.2023 15:40
Leposaviq me llogo

Situata vazhdon të jetë e qetë në Leposaviq edhe pasditen e sotme.

Një numër i serbëve protestues janë mbledhur nën tenda duke qëndruar e dëgjuar këngë nacionaliste, njofton Klankosova.tv.

Ndërsa, janë parë duke lëvizur edhe dy makina të EULEX-it, të cilat nuk zgjuan kureshtjen e protestuesve siç ka ndodhur deri tash.

Rrini të informuar mbi zhvillimet kryesore duke u bërë pjesë e komunitetit tonë në Viber.

BONUS: Merreni aplikacionin tonë në Android dhe iOS.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.