Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Situata e krijuar pas nominimeve, Alba diskuton me Adrin (VIDEO)

NULL NULL
21.11.2023 18:24
alba

Alba dhe Adri kanë diskutuar bashk.

Ata biseduan për situatën e krijuar me Edonën.

Adri tha që unë kam folur vetëm për sjelljet e saja.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Për të shikuar Big Brother VIP Kosova abonohu në:

  • Kosovë: Artmotion www.artmotion.net dhe Kujtesa www. kujtesa.com
  • Shqipëri dhe Maqedoni të Veriut: Artmotion Aplikacioni Mobil dhe Tring Satelit
  • Evropë: Nimi Tv www.nimitv.com
  • Amerikë: TV Alb

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.