10:00, 11 Maj 2019

Këngëtari i njohur kosovarë, Sinan Vllasaliu, ka publikuar këngën e tij më të re, “Jeta lamsh”.

Muzika dhe orkestrimi i kësaj kënge është nga Wirusi, ndërsa teksti është nga Ghulo.

Brenda pak orëve të publikimit kjo kënga ka marrë mijëra klikime në kanalin Youtube, njofton Klan Kosova.

Konkurs Pune

Lexo më shumë