Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Sinan Vllasaliu rikthehet në Instagram, ka një kërkim falje (FOTO)

NULL NULL
18.04.2023 10:19
Sinan Vllasaliu

Këngëtari i njohur kosovar Sinan Vllasaliu është rikthyer në Instagram.

Vllasaliu njoftoi se një muaj më parë iu hakua llogaria e tij, por tashmë e ka kthyer.

Ai u kërkoi falje ndjekësve nëse gjatë kësaj periudhe kanë pranuar mesazhe jo të duhura nga profili i tij./Prive.al

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.