Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Simon Cowell: Susan Boyle ma ka ndryshuar jetën

NULL NULL
19.05.2015 15:45

Simon Cowell: ”Duke dëgjuar Susan Boyle teksa këndonte , jeta ime ka ndryshuar”.

Ai ka pranuar se Susan Boyle ka ndryshuar opinionin e tij mbi jetën.

55 vjeçari ka thënë se në vitin 2009 të ”Britanin’s Got Talent”, Susan ishte një zbulim i mahnitshëm.

Ai për Radio Times ka thënë: ‘’Kur ajo doli në skenë mbaj mend duke thënë, ‘’Perëndi, shpresoj që mos të këndoj kjo grua…’’, Por pastaj ajo ishte e mahnitshme’’.

‘’Ajo defitinvisht më ka ndryshuar mendimin dhe jetën’’.

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.