Silva në 'radarin' e Barcelonës

Silva në ‘radarin’ e Barcelonës

1 muaj më parë

Bernardo Silva është synimi i radhës te Barcelona.

Gazeta, The Telegraph, shkruan se katalanasit do të kërkojnë shërbimet e portugezit, e ku në marrëveshje pritet të përfshihet edhe futbollisti Nelson Semedo.

Silva është një nga futbollistët kryesorë të Manchester Cityt, dhe pritet të jetë shumë e vështirë të lirohet nga skuadra.

Por, mbetet të shihet se si do të ecin negociatat në mes të Barcelones dhe Manchester Cityt.