20:00, 9 Nëntor 2018

Sipas ESPN, mesfushori spanjoll, David Silva, ka bërë të ditur se ai do të dëshironte të kthehej në David Silva, skuadër kjo ku ai i mori hapat e parë në futboll.

“Unë në të ardhmen do të dëshiroja të luaja atje, mirëpo asnjëherë nuk mund të them se kur”, ka thënë Silva, shkruan Goal, transmeton Klan Kosova.

“Sigurisht që nuk mund të flas për këto gjëra deri kur të vjen momenti. Tani unë jam duke e shijuar çdo minutë në Manchester City dhe më duhet të fokusohem aty”.

 

klankosova.tv

Konkurs Pune

Lexo më shumë