Na ndiqni në:


Get it on Google Play Download on the App Store

Sikur të kishin mbipeshë

NULL NULL
07.05.2015 16:02

Këngëtaret e estradës sonë vazhdimisht mundohen të kujdesen për format e tyre trupore për t’u dukur sexy në ekran.

Palestra, aerobiku dhe kujdesi maksimal në ushqyerje janë disa nga sakrificat që ato bëjnë.

Por, si do të dukeshin disa prej tyre që njihen si femrat më tërheqëse të momentit, po të ishin mbipeshë.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                             klankosova.tv

Dafina Zeqiri

11198602_10206736487590118_1998258213_n

Adelina Tahiri

11198897_10206736487750122_832619618_n

Genta Ismajli 

1555621_10206736487670120_1559989573_n

Tuna 

 

11216054_10206736487630119_2031934612_n

Elvana Gjata 

11251435_10206736487710121_340491575_n

Nora Istrefi 

11225675_10206737043444014_861449778_n

*Klikoni KËTU për t´u bërë pjesë e kanalit zyrtar të Klan Kosovës në Viber.

*Klikoni KËTU për ta shkarkuar aplikacionin e Klan Kosovës në Android, dhe KËTU për iOS.